W naszym przedszkolu rusza akcja pt."Przedszkolaki! Nakarmimy razem psiaki!"

2018-04-05 (109 dni temu)

Już od 09.04.2018 r. w naszym przedszkolu będziemy zbierać karmę dla psów i kotów, aby pomóc zaniedbanym i potrzebującym pupilom. Akcja potrwa do 13.04.2018 r. i zakończy się zajęciami edukacyjnymi dla dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 2 zaprasza na "DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI"

2018-04-04 (110 dni temu)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Jeleniej Górze (ul. Armii Krajowej 8) zaprasza przedszkolaków i ich rodziców na "DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI"! Ze szkołą można się zapoznać 7 kwietnia 2018 r. w godzinach 10:00 - 13:00.
Zachęcamy! :)

Życzenia wielkanocne :)

2018-03-26 (119 dni temu)

Szanowni Rodzice,
z okazji zbliżających się Świąt
pragniemy życzyć Państwu
samych spokojnych chwil,
pogody ducha,
odwiedzin rozkicanego zajączka,
smacznego jajka oraz tego,
by chwile spędzone w gronie najbliższych osób
stały się dla Państwa niezapomniane! :)

Dyrekcja i personel
Przedszkola "Bajka"

„Bezpieczne wakacje – pierwsza pomoc”

2018-06-11 (42 dni temu)

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z ratownikami medycznymi firmy „Divmed”. Dzieci z grupy „Mrówki” i „Pszczółki” poznały zasady udzielania pierwszej pomocy osobom potrzebującym, określania czynności życiowym za pomocą zmysłów, układania poszkodowanego oraz sposobu powiadamiania odpowiednich służb.

Spotowa Olimpiada Malucha

2018-03-17 (128 dni temu)

Dzisaj nasze starszaczki zmierzyły się z innymi przedszkolami w zawodach sportowych. Walczylismy dzielnie i daliśmy z siebie wszystko, czego dowodem są piękne medale i nagrody :) Jednak najważniejsza dla nas była dobra zabawa i uśmiech, który nie zchodził z naszych buzi :) W konkursie plastycznym na najpiękniejszego bajkowego psa zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce.

Nasz przedszkolny BAL KARNAWAŁOWY :)

2018-02-01 (172 dni temu)

Dzisiaj nasze przedszkole odwidziły księżniczki, spidermany, zwierzątka i róznorodne bajkowe stworzonka, a to wszytsko za sprawą balu karnawałowego. Było głośno, radośnie i kolorowo! :) Dzieci bawiły się przy dźwiekach największych dziecięcych hitów. Brały także udział w wielu grach i konkursach, prowadzonych przez wodzireja.