Świąteczny spacer "Świerszczyków" :)

2017-12-08 (2325 dni temu)

"Świerszcze" wybrały się na miejski ratusz, by podziwiać świąteczne dekoracje.
Chociaż bolały nóżki i noski zamarzały, widok wielkiej choinki wynagrodził trud wędrowania :)

Spotkanie z Mikołajem :)

2017-12-06 (2327 dni temu)

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
wszystkie dzieci na niego czekają!
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy! (...)”.

Ruszyła bożonarodzeniowa produkcja choinek – „Biedronki” przygotowują się do Świąt

2017-12-05 (2328 dni temu)

Ręcznie robiona choinka to wspaniała ozdoba każdego wigilijnego stołu. Nasza grupa doskonale o tym wie, dlatego już teraz zaczynamy klejenie choinek z… płatków kosmetycznych! :) Efekty pracy dzieciaczków są niesamowite!

Warsztaty pt. „Jak przedszkolak dba o zęby?”

2017-12-01 (2332 dni temu)

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to podstawa! :) Każdy z naszych przedszkolaków o tym wie. Dziś dzieciaczki przypominały sobie zasady dbania o higienę jamy ustnej.

Czary-mary, czyli Andrzejki w grupie "Żuczków" :)

2017-11-30 (2333 dni temu)

Andrzejki w grupie "Żuczków" do dobra zabawa. Dzieci miały możliwość powróżenia sobie w kryształowej kuli, poznać imię księcia/ księżniczki z bajki i dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości.

Dzień Pluszowego Misia :)

2017-11-24 (2339 dni temu)

Jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy dzień, podczas którego świętowały nasze ukochane zabawki – pluszowe misie :) Dzieci śpiewały o nich piosenki, degustowały miodku, uczestniczyły w konkursach oraz prezentowały misiowe tańce.

"Żuczki" i "Motylki" odwiedzają remizę strażacką

2017-11-22 (2341 dni temu)

"Żuczki" i "Motylki" wybrały się do pobliskiej remizy strażackiej. Przedszkolaki miały możliwość poznać pracę strażaków, przymierzyć kask, a także usiąść za kółkiem wozu strażackiego.

Teatr Igraszka w przedstawieniu pt. „Tygrysek Pietrek”

2017-11-20 (2343 dni temu)

Dziś aktorzy z teatru „Igraszka” przenieśli nasze dzieciaczki w bajkowy świat, w którym tygrysek Pietrek poszukiwał… ODWAGI. Co z tego wynikło? Zobaczcie sami :)

„Marzenia” - zajęcia dydaktyczno-plastyczne w Książnicy Karkonoskiej.

2017-11-16 (2347 dni temu)

„Do czego potrzebne są nam marzenia?”, „Dlaczego marzenia czasem się nie spełniają?” - to tylko niektóre z pytań, na które dzieci z grupy „Biedronki” poszukiwały odpowiedzi podczas zajęć w Książnicy Karkonoskiej. Ponadto przedszkolaki wysłuchały opowiadania „Żabka na księżycu” i namalowały swoje własne wyspy marzeń.

„Ze śpiewem na ustach” - koncert Filharmonii Dolnośląskiej”.

2017-11-16 (2347 dni temu)

Dziś w naszym przedszkolu odbył się koncert Filharmonii Dolnośląskiej „Ze śpiewem na ustach”, który swoim przesłaniem nawiązywał do Narodowego Święta Niepodległości.