Pieskie życie

2018-10-26 10:00

Całkiem niedawno (26.10.2019’) nasze przedszkole wznowiło współpracę ze schroniskiem dla małych zwierząt w Jeleniej Górze. Gościliśmy u nas panią Anię, kierowniczkę schroniska wraz z pupilem o imieniu Mecenas. Co prawda znalazł on już dom dla siebie, ale nasi podopieczni wraz z personelem podjęli decyzję o dalszym wspieraniu schroniska i porzucanych zwierząt. Mamy nadzieję, że symboliczna złotówka (1 zł) raz w miesiącu nie będzie zbyt dużym uszczupleniem dla domowego budżetu. Ta niewielka kwota pozwoli znacznie poprawić warunki bytowe naszych pupili.
Jeżeli posiadają państwo niepotrzebne kocyki, miski lub smycze i chcieliby nimi obdarować schronisko będziemy wdzięczni. Nie przynosimy karmy.
Każda informacja dotycząca naszych pupili będzie na bieżąco aktualizowana na tablo w holu przedszkola oraz stronie internetowej. Zainteresowanych adopcją wirtualną zapraszamy na stronę schroniska lub do wychowawcy grupy Biedronki.