Wydarzenia

„Czym jest szczęście?” - Biedroneczki uczestniczą w zajęciach Książnicy Karkonoskiej

2018-01-05 12:00

Kolejna odsłona zajęć odbywających się w Książnicy Karkonoskiej nosiła tytuł „Szczęście”. Dzieci słuchały opowiadań Pana Kulki i starały się odpowiedzieć na pytania: „Czym jest szczęście?” oraz „Co rożni je od radości?”. Przedszkolaki bawiły się doskonale, wykonując sobie masaże relaksacyjne i słuchając muzyki. Zdolności plastyczne rozwijały poprzez malowanie upragnionego widoku z okna wymarzonego domu.

Świąteczne spotkanie z rodzicami w grupie "Świerszczy"

2017-12-15 12:00

Dzieci z grupy "Świerszcze" zaprosiły swoich Rodziców do wspólnego dekorowania pierniczków.
Było pysznie i świątecznie.

„Biedronki” uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Książnicę Karkonoska

2017-12-15 12:00

Kolejny raz nasza grupa miała możliwość uczestniczenia w zajęciach organizowanych przez Książnicę Karkonoską. Tematem dzisiejszych zajęć była radość. Dzieci próbowały znaleźć odpowiedź na pytania problemowe, dotyczące szczęścia, a przy tym doskonale się bawiły. Pod koniec spotkania dzieci rysowały to, co „gra” w ich sercu na dużych tekturowych talerzach.

Jasełka grypy „Biedronek”

2017-12-14 12:00

Walka dwóch światów: anielskiego i diabelskiego, duża doza humoru oraz przybycie do stajenki zwykłych ludzi: policjanta, lekarki i nauczycielki – oto nasza współczesna wersja „Jasełek”.

Świąteczny spacer "Świerszczyków" :)

2017-12-08 12:00

"Świerszcze" wybrały się na miejski ratusz, by podziwiać świąteczne dekoracje.
Chociaż bolały nóżki i noski zamarzały, widok wielkiej choinki wynagrodził trud wędrowania :)

Spotkanie z Mikołajem :)

2017-12-06 12:00

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
wszystkie dzieci na niego czekają!
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy! (...)”.

Ruszyła bożonarodzeniowa produkcja choinek – „Biedronki” przygotowują się do Świąt

2017-12-05 12:00

Ręcznie robiona choinka to wspaniała ozdoba każdego wigilijnego stołu. Nasza grupa doskonale o tym wie, dlatego już teraz zaczynamy klejenie choinek z… płatków kosmetycznych! :) Efekty pracy dzieciaczków są niesamowite!

Warsztaty pt. „Jak przedszkolak dba o zęby?”

2017-12-01 12:00

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to podstawa! :) Każdy z naszych przedszkolaków o tym wie. Dziś dzieciaczki przypominały sobie zasady dbania o higienę jamy ustnej.

Czary-mary, czyli Andrzejki w grupie "Żuczków" :)

2017-11-30 12:00

Andrzejki w grupie "Żuczków" do dobra zabawa. Dzieci miały możliwość powróżenia sobie w kryształowej kuli, poznać imię księcia/ księżniczki z bajki i dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości.

Dzień Pluszowego Misia :)

2017-11-24 12:00

Jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy dzień, podczas którego świętowały nasze ukochane zabawki – pluszowe misie :) Dzieci śpiewały o nich piosenki, degustowały miodku, uczestniczyły w konkursach oraz prezentowały misiowe tańce.