Odwiedziny naszych podopieczych ze Schroniska

2023-06-14 12:00

14 czerwca miało w przedszkolu miejsce niecodzienne spotkanie. Z wizytą przyszły do przedszkola dwie wspaniałe suczki Lusia i Zuzia z ich podopiecznym i kierowniczką Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze. Spotkanie to było podziękowaniem za pomoc jaką otaczamy zwierzęta w schronisku. Nasze przedszkole współpracuje od kilku lat, pomaga bezdomnym i chorym zwierzętom, wirtualnie adoptuje psa, któremu pomaga poprzez zbiórki pieniężne. Podczas spotkania dzieci z grupy ,, Pszczółki”, ,,Biedronki”, ,,Motylki”oraz ,,Żuczki” przekazały dla schroniska kwotę 560 zł. Podczas spotkania dzieci miały też możliwość pospacerować z psami, porozmawiać z opiekunem i panią prowadzącą schronisko. Dzieci zachwycone, pieski również.