Wydarzenia

Ruszyła bożonarodzeniowa produkcja choinek – „Biedronki” przygotowują się do Świąt

2017-12-05 (169 dni temu)

Ręcznie robiona choinka to wspaniała ozdoba każdego wigilijnego stołu. Nasza grupa doskonale o tym wie, dlatego już teraz zaczynamy klejenie choinek z… płatków kosmetycznych! :) Efekty pracy dzieciaczków są niesamowite!

Warsztaty pt. „Jak przedszkolak dba o zęby?”

2017-12-01 (173 dni temu)

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to podstawa! :) Każdy z naszych przedszkolaków o tym wie. Dziś dzieciaczki przypominały sobie zasady dbania o higienę jamy ustnej.

Czary-mary, czyli Andrzejki w grupie "Żuczków" :)

2017-11-30 (174 dni temu)

Andrzejki w grupie "Żuczków" do dobra zabawa. Dzieci miały możliwość powróżenia sobie w kryształowej kuli, poznać imię księcia/ księżniczki z bajki i dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości.

Dzień Pluszowego Misia :)

2017-11-24 (180 dni temu)

Jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy dzień, podczas którego świętowały nasze ukochane zabawki – pluszowe misie :) Dzieci śpiewały o nich piosenki, degustowały miodku, uczestniczyły w konkursach oraz prezentowały misiowe tańce.

"Żuczki" i "Motylki" odwiedzają remizę strażacką

2017-11-22 (182 dni temu)

"Żuczki" i "Motylki" wybrały się do pobliskiej remizy strażackiej. Przedszkolaki miały możliwość poznać pracę strażaków, przymierzyć kask, a także usiąść za kółkiem wozu strażackiego.

Teatr Igraszka w przedstawieniu pt. „Tygrysek Pietrek”

2017-11-20 (184 dni temu)

Dziś aktorzy z teatru „Igraszka” przenieśli nasze dzieciaczki w bajkowy świat, w którym tygrysek Pietrek poszukiwał… ODWAGI. Co z tego wynikło? Zobaczcie sami :)

„Marzenia” - zajęcia dydaktyczno-plastyczne w Książnicy Karkonoskiej.

2017-11-16 (188 dni temu)

„Do czego potrzebne są nam marzenia?”, „Dlaczego marzenia czasem się nie spełniają?” - to tylko niektóre z pytań, na które dzieci z grupy „Biedronki” poszukiwały odpowiedzi podczas zajęć w Książnicy Karkonoskiej. Ponadto przedszkolaki wysłuchały opowiadania „Żabka na księżycu” i namalowały swoje własne wyspy marzeń.

„Ze śpiewem na ustach” - koncert Filharmonii Dolnośląskiej”.

2017-11-16 (188 dni temu)

Dziś w naszym przedszkolu odbył się koncert Filharmonii Dolnośląskiej „Ze śpiewem na ustach”, który swoim przesłaniem nawiązywał do Narodowego Święta Niepodległości.

Zdolne dziecko? - TO JA! :)

2017-11-13 (191 dni temu)

Nasze przedszkolaki posiadają wiele różnorodnych talentów.
Madzia z grupy "Biedronek" postanowiła pochwalić się swoimi zdolnościami,
prowadząc z dziećmi własne zajęcia plastyczne :)

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszym Przedszkolu

2017-11-10 (194 dni temu)

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI TO JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH POLSKICH ŚWIĄT NARODOWYCH. DZIŚ ŚWIĘTUJEMY 99 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI!