Wydarzenia

Mikołajki

2018-12-12 (165 dni temu)

Dziś nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość...

Dzień Pluszowego Misia

2018-11-25 (182 dni temu)

Dziś w naszym przedszkolu miłe święto: Dzień Pluszowego Misia.

PASOWANIE

2018-11-23 (184 dni temu)

23.11.2018’ w „Bajce” świętowaliśmy pasowanie na przedszkolaka w grupach „Biedronki” i „Żółwiki” .

Dzień Niepodległości

2018-11-09 (198 dni temu)

W piątek, 9 listopada w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Gościem specjalnym zaproszonym z tej okazji był kombatant wojsk łączności- kapral Wacław B.
Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce niepodległościowej związane z naszą ojczyzną. Odświętne ubrania oraz dekoracje potęgowały postawę patriotyczną jednocześnie wzmacniając powagę obchodzonego święta.

Pieskie życie

2018-10-26 (213 dni temu)

Całkiem niedawno (26.10.2019’) nasze przedszkole wznowiło współpracę ze schroniskiem dla małych zwierząt w Jeleniej Górze. Gościliśmy u nas panią Anię, kierowniczkę schroniska wraz z pupilem o imieniu Mecenas. Co prawda znalazł on już dom dla siebie, ale nasi podopieczni wraz z personelem podjęli decyzję o dalszym wspieraniu schroniska i porzucanych zwierząt.

„Bezpieczne wakacje – pierwsza pomoc”

2018-06-11 (349 dni temu)

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z ratownikami medycznymi firmy „Divmed”. Dzieci z grupy „Mrówki” i „Pszczółki” poznały zasady udzielania pierwszej pomocy osobom potrzebującym, określania czynności życiowym za pomocą zmysłów, układania poszkodowanego oraz sposobu powiadamiania odpowiednich służb.

Spotowa Olimpiada Malucha

2018-03-17 (435 dni temu)

Dzisaj nasze starszaczki zmierzyły się z innymi przedszkolami w zawodach sportowych. Walczylismy dzielnie i daliśmy z siebie wszystko, czego dowodem są piękne medale i nagrody :) Jednak najważniejsza dla nas była dobra zabawa i uśmiech, który nie zchodził z naszych buzi :) W konkursie plastycznym na najpiękniejszego bajkowego psa zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce.

Nasz przedszkolny BAL KARNAWAŁOWY :)

2018-02-01 (479 dni temu)

Dzisiaj nasze przedszkole odwidziły księżniczki, spidermany, zwierzątka i róznorodne bajkowe stworzonka, a to wszytsko za sprawą balu karnawałowego. Było głośno, radośnie i kolorowo! :) Dzieci bawiły się przy dźwiekach największych dziecięcych hitów. Brały także udział w wielu grach i konkursach, prowadzonych przez wodzireja.

„Dzień Babci i Dziadka” w grupie „Biedronek”

2018-01-23 (488 dni temu)

Czy znacie bajkę o Czerwonym Kapturku? A może tylko Wam się tak wydaje? ;) „Biedroneczki” zaprezentowały przedstawienie, w którym główną rolę odegrali Babcia, Dziadek i wnuczka, a wilk zajął honorowe miejsce na obrazku :) Zaproszeni goście byli zachwyceni kreatywnością dzieci oraz zaśpiewanymi piosenkami i układami choreograficznymi. Duże wzruszenie wywołały piękne życzenia dla Babci i Dziadka.

Prace plastyczne „Biedronek” znalazły się na wystawie Książnicy Karkonoskiej – czujemy się jak prawdziwi artyści :)

2018-01-18 (493 dni temu)

Niedawno „Biedroneczki” wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Strażak uczy, pomaga i chroni”. Pięć spośród wyróżnionych prac znalazło się na wystawie, zorganizowanej przez Książnicę Karkonoską. Udaliśmy się zatem do Książnicy, by obejrzeć wystawę i wspólnie świętować sukces naszych kolegów i koleżanek :)