Opłata za przedszkole czerwiec oraz okres wakacyjny

2020-06-02 (42 dni temu)

UWAGA RODZICE !!!!
W miesiącu czerwcu opłata za przedszkole za dzieci korzystające stacjonarnie z przedszkola wynosi 250 zł + wyżywienie.
Za dzieci nie korzystające stacjonarnie z przedszkola opłata wynosi [...]

Jesteśmy przebadani na Covid-19, wszyscy jesteśmy zdrowi!

2020-05-25 (50 dni temu)

W związku z przeprowadzeniem testów w placówkach miejskich i niepokojącymi ich wynikami. Dyrekcja Niepublicznego Przedszkola „BAJKA” w Jeleniej Górze podjęła decyzję o przebadaniu wszystkich pracowników. Zakupione zostały wysokiej jakości testy, które przeprowadzono w klinice. 100% personelu przebadanego ma wynik ujemny i wszyscy są zdrowi.

Procedury bezpieczeństwa COVID-19

2020-05-22 (53 dni temu)

Drodzy rodzice zapraszamy do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa naszej placówki w trakcie trwania pandemii.

Przedszkole nie ruszy 6 maja

2020-05-04 (71 dni temu)

Z przykrością informujemy, że przedszkole nie ruszy 6 maja , niestety wytyczne Ministerstwa i sanepidu nie są możliwe do zrealizowania. Jak tylko coś się zmieni poinformujemy Państwa.

Uwaga! (W związku z epidemią korona-wirusa)

2020-04-01 (103 dni temu)

W związku z epidemią korona-wirusa zajęcia edukacyjne dla dzieci z naszej placówki są prowadzone w miarę naszych możliwości na „Facebook”. Można tam się kontaktować m.in. z nauczycielami. Zachęcamy do korzystania z tej formy współpracy do momentu, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności.

KOCHANI RODZICE Dziękujemy Wam wszystkim !

2020-03-30 (106 dni temu)

KOCHANI RODZICE
Dziękujemy Wam wszystkim i całym Waszym Rodzinom za to ,że JESTEŚCIE Z NAMI.
Po głębokich przemyśleniach podjęliśmy ważną dla Was decyzję.
W MIESIĄCU KWIETNIU 2020 NIE PŁACIMY CZESNEGO.
Jeszcze nie wiem jakie to będzie miało skutki ale RAZEM być może uda się nam udźwignąć ten ciężar.
Nie wyobrażam sobie jak bardzo smutne i przykre byłoby odebranie dzieciom możliwości edukacji,rozwoju i wzrastania wśród rówieśników.
Dokąd trzeba pozostańcie w domach.
BYLIŚMY,JESTEŚMY I BĘDZIEMY RAZEM .
W TYM TKWI NASZA SIŁA.
Pozdrowienia od całego pesonelu przedszkola przesyła DYREKCJA

PRZEDSZKOLAKI BIORĄ PSIAKI

2019-10-04 (284 dni temu)

Dnia 4 października w związku ze Światowym Dniem Zwierząt wybraliśmy się w odwiedziny do schroniska.

W naszym przedszkolu rusza akcja pt."Przedszkolaki! Nakarmimy razem psiaki!"

2018-04-05 (831 dni temu)

Już od 09.04.2018 r. w naszym przedszkolu będziemy zbierać karmę dla psów i kotów, aby pomóc zaniedbanym i potrzebującym pupilom. Akcja potrwa do 13.04.2018 r. i zakończy się zajęciami edukacyjnymi dla dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 2 zaprasza na "DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI"

2018-04-04 (832 dni temu)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Jeleniej Górze (ul. Armii Krajowej 8) zaprasza przedszkolaków i ich rodziców na "DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI"! Ze szkołą można się zapoznać 7 kwietnia 2018 r. w godzinach 10:00 - 13:00.
Zachęcamy! :)

Życzenia wielkanocne :)

2018-03-26 (841 dni temu)

Szanowni Rodzice,