Wizyta Teatru Humoru „Igraszka” z przedstawieniem pt. „Przygody Pingwina Pik-Poka”

2018-01-04 12:00

W dniu dzisiejszym zawitał do naszego przedszkola Teatr Humoru „Igraszka” z przedstawieniem pt. „Przygody Pingwina Pik-Poka”. Dzieci oglądając przygody małego zwierzątka czerpały radość z humoru słownego i sytuacyjnego. Ogromne wrażenie zrobiła na przedszkolakach zmieniająca się scenografia i ruchome rekwizyty. Dzieci poznały przyzwyczajenia pingwinów żyjących na Północy – sposób ich odżywiania oraz otoczenie, w którym żyją. Przedstawienie ukazywało konsekwencje nieposłuszeństwa wobec rodziców i zachęcało do tego, by być posłusznym. Spektakl wywołał duże zainteresowanie i gorący aplauz dla występujących aktorów.