PRZEDSZKOLAKI BIORĄ PSIAKI

2019-10-04 12:00

Spotkała nas miła niespodzianka, nasz ostatnio przygarnięty piesek Klara znalazł już dom. Przedszkolaki odrazu postanowiły pomóc nowemu pieskowi- Korze. Oto jej historia : Suczka ma 7 lat, została oddana przez chorą właścicielkę. Jest jej ciężko i choć trafiła do schroniska wraz z mamą-jamniczką, obie nie potrafią odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Całe życie mieszkała w domu i nagle zabrakło poczucia bezpieczeństwa, które gwarantowało spokój. Szukamy więc domu na cito dla dwóch malutkich suczek, których świat w jednej chwili odmienił się na gorsze.

W schronisku mieliśmy okazję pospacerować z Korą. Podziwialiśmy nowy wybieg dla piesków, widzieliśmy także kotki. Z radością wręczyliśmy pieniążki zebrane dzięki Państwa ofiarności. Dziękujemy za pamięć i udział w akcji na rzecz schroniska.