Droga listu -z wizytą na Poczcie

2023-11-27 12:00

Listopad, a szczególnie koniec miesiąca, to czas kiedy Poczta Polska ma ręce pełne roboty. Wszystko za sprawą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Grupa ,,Żuczków” razem z wychowawcą p. Kornelią odwiedziła w poniedziałek pocztę znajdującą się w okolicy naszego przedszkola. Dzieci od przysłowiowej ,,kuchni” zobaczyły jak wygląda praca na poczcie. Jaka jest droga listu lub paczki od momentu przyjęcia ich w oddziale pocztowym do momentu doręczenia adresatowi. Przedszkolaki zwiedziły pomieszczenia, które na co dzień nie są dostępne dla osób postronnych. Serdecznie dziękujemy pracownikom poczty za możliwość zorganizowania wycieczki tematycznej przybliżającej zawody, oprowadzenie dzieci, które wróciły do przedszkola zachwycone i bogatsze o nowe doświadczenia.