Bożonarodzeniowe spotkania w przedszkolu

2023-12-21 12:00

Okres przedświąteczny obfituje w przedszkolu w rodzinne spotkania. Tak było i tym razem. Starszaki z gr. ,,Motylki” i ,,Biedronki” wystawiły dla najbliższych wigilijną opowieść muzyczno-taneczną o powstaniu świata pod kierownictwem p. Krzysztofa Cieślaka prowadzącego u nas zajęcia taneczne. Nie zabrakło też kolęd, pastorałek i wierszy.
Grupa ,, Żuczki” i ,,Żabki” zaprezentowały wspólnie swoim bliskim ,,Jasełka”, montaż słowno - muzyczny.
,,Świerszcze” zaśpiewały kolędy i pastorałki, recytowały wiersze o tematyce bożonarodzeniowej.
,,Żółwiki” natomiast zorganizowały warsztaty ozdabiania pierników, które też cieszyły się dużym powodzeniem, bo oprócz pracy można było podjadać słodkości.
Cieszymy się bardzo, że w wirze świątecznych przygotowań rodzice znaleźli czas dla swoich pociech by obejrzeć to co przygotowały i podziwiać własnoręcznie zrobione świąteczne prezenty. Wzruszeń nie brakowało.